Hakkımızda


KURUMSAL

BİZ;

Firma Noktası, ulaşmak istediğiniz firmaların iletişim bilgilerini sizlere sunuyor. Firmaları görünür kılarak sektöründe bir adım öne taşıyor. Tanıtım hizmetleriyle; hem ürün ve hizmet satın almak isteyen müşterin, hem de bu hizmetleri sunan firmaların işlerini kolaylaştırıyor. Gelin siz de reklama ve tanıtıma karşı bakış açınızı değiştirin. Teknolojinin nimetlerinden yararlanın!

HEDEFİMİZ;

2016 yılında faliyetine başlayan "Firma Noktası"; çağın gerektirdiği yenilik ve vizyonlar çerçevesinde yaptığı tanıtım faaliyetleri sayesinde, siz saygıdeğer iş insanlarının yaptığı işleri kolaylaştırmak, arttırmak, güçlendirmek ve sizlere kaliteli hizmetler sunmak hedefindedir. Firma Noktası tanıtım, reklam ve online destek işerinde güçlü bir kuruluş olacağını, prensipli çalışma ve profesyonel bir ekiple kaliteli hizmet sunacağını kanıtlayacaktır. Bizimle işlerinizin daha iyi noktaya ulaşağı kesin kanaatini taşıyoruz.

MİSYONUMUZ;

Sitemizi ziyaret edenlerin istedikleri firmalara/hizmetlere tam ihtiyaçları olduğu anda, en kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlamak, firmaların da ürün ve iş yerlerini tanıtma, mal satın alma, aynı veya farklı sektör temsilcileriyle buluşma gibi ihtiyaçlarında kendilerine çözüm ortağı olmak, en önemli ve değerli misyonumuzdur.

Bu iş hareketliliğiyle birlikte firmaların büyüyerek pazar paylarını artımaları, geniş bir müşteri alanına ulaşmaları ve özetle bu sayedede güzel ülkemizin kalkınmasına fayda sağlabilmek amacı ile www.firmanoktasi.com hayata geçirilmiştir.

Firma Noktası © Since 2016